VI Konferencja Chemometria i Metrologia w Analityce

Zespół Chemometrii i Metrologii Komitetu Chemii Analitycznej PAN, Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dr. Jana Sehna w Krakowie zapraszają na konferencję poświęconą teoriom metod chemometrycznych oraz dokonywania pomiarów zgodnie z zasadami metrologii, jak również ich zastosowaniem w chemii analitycznej i innych dyscyplinach naukowych, w których analityka odgrywa kluczową rolę.

Konferencja ta jest kontynuacją konferencji „Chemometria – metody i zastosowania”, organizowanych cyklicznie od 2001 roku w Zakopanem.

W programie konferencji zawarte będą wykłady plenarne, referaty, komunikaty oraz sesja plakatowa. Organizatorzy planują także zorganizowanie warsztatów dla osób, które chciałyby poznać lub wzbogacić swoją wiedzę w zakresie zasad stosowania metrologii w pomiarach oraz wykorzystania metod chemometrycznych w praktyce. W czasie konferencji odbędzie się również posiedzenie Zespołu Chemometrii i Metrologii Komitetu Chemii Analitycznej PAN.

Link dodany jest również do działu “Konferencje”.

Share on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Facebook

Comments

comments

Comments are closed